Proje Haberleri

Nova Garden Konutları fiyat

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde Nova Garden Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nova Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Nova Garden Konutları fiyat

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde Nova Garden Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nova Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Proje otuz beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 63 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Nova Garden Konutları projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 200 metrekare ile 334 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Nova Garden Konutları projesindeki 4+1 konutlar 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kırkkonaklar Mahallesi’nde inşa edildi. Nova Garden Konutları projesi Şemsettin Günaltan Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL