Nover Westlife projesinde sıfır faizle ödeme

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, Nover Yapı inşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Nover Westlife konut projesi, toplam 6 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Tek blokta 129 daireden meydana gelen konut projesinde, 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler yer alıyor. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler brüt 75, net 65 metrekare, 2+1 tipteki daireler ise brüt 105, net 94 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor. Projede konutların dışında 4 adet de dükkân yer alıyor.

İnşaat aşaması tamamlanan ve sahiplerine hemen teslim edilebilir durumdaki konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 93’ü satılmış durumda.

Nover Westlife konut projesi fiyat bilgisi

Ağırlıklı olarak 2+1 tipteki dairelerin yer aldığı konut projesindeki daireler, 249 bin TL’den alıcıya sunuluyor. Konut projesinde, sıfır faizli kredi ile farklı ödeme koşulları mevcut.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen asansörlü konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Hilton lavabo ve balkonun yer aldığı konut projesinde, su deposu ve hidrofor da mevcut durumda.

Nover Westlife konut projesinde; kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Metro istasyonuna 6 dakika yürüme uzaklığında yer alan konut projesi; İstanbul Yolu’na 2 dakika, Göksu Parkı’na 3 dakika, Göksu AVM’ye ise sadece 4 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Şehir merkezinde yer alan konut projesi, hastanelere ve üniversitelere oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Doğa manzarasına sahip olan Nover Westlife konut projesi, Ankara’nın yükselişe geçen bölgelerinden Yeni Batı Mah. Necip Fazıl Cad. Yenimahalle/Ankara adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0532 640 17 56-0532 640 17 56 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın