Novus projesi hemen teslim

Mersin’in Mezitli ilçesinde Novus projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Kerimoğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Novus projesi bünyesinde 42 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on altı katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Novus projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 140 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Novus projesinde bulunan 3+1 konutlar da 410 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Barbaros Mahallesi’nde inşa ediliyor. Novus projesi 39763 sokakta hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın