Oğuz Bulut Konakları nerede

Google Haberlere Abone Ol

Edirne’de Oğuz Bulut Konakları projesi inşa edildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Bulut Beton firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar 9 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Oğuz Bulut Konakları projesi bünyesinde 64 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Şükürpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Oğuz Bulut Konakları projesi lokasyon olarak da avantaj sağlıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre planlandı. Oğuz Bulut Konakları projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 65 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Oğuz Bulut Konakları projesindeki 1+1 konutlar 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 dairelerin fiyatları ise 425 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 585 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın