Proje Haberleri

Ömür İstanbul teslim tarihi

İstanbul’un Esenler ilçesinde, Efitaş İnşaat ve Esenler Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirilen Ömür İstanbul projesi, 10 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 4 blokta 278 konut ve 3 ticari üniteden..

tasinmazhaber.com Ömür İstanbul teslim tarihi

İstanbul’un Esenler ilçesinde, Efitaş İnşaat ve Esenler Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirilen Ömür İstanbul projesi, 10 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

4 blokta 278 konut ve 3 ticari üniteden oluşan projede, 1+1’den 4+1’e kadar konut tipleri mevcut. Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede, konut büyüklükleri 70 metrekare ila 172 metrekare arasında değişiyor. Projenin yüzde 80’i satıldı.

Konut fiyatlarının 370 bin TL’den başladığı projede, yüzde 50 peşinatla kalan kısım için 24 ay şirket bünyesinde vadelendirme yapabilmek mümkün.

Projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi sosyal donatı özellikleri bulunuyor.

Tekstilkent, İSTOÇ, Hal, Giyimkent gibi ticaret merkezlerine yakın konumda yükselen Ömür İstanbul projesi, Turgut Reis Mah. 418. Sok. 1/A Esenler/İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 0212 444 22 81

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL