Proje Haberleri

Öniz Nirvana Susuz Konutları satışa sunuldu

ASM İnşaat firması tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Susuz Mahallesi’nde hayata geçirilen Öniz Nirvana Susuz Konutları projesinde daire satışlarına başlandı. Konut projesindeki daire tipleri neler? Konut fiyatları ne kadar? Tüm..

tasinmazhaber.com Öniz Nirvana Susuz Konutları satışa sunuldu

ASM İnşaat firması tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Susuz Mahallesi’nde hayata geçirilen Öniz Nirvana Susuz Konutları projesinde daire satışlarına başlandı. Konut projesindeki daire tipleri neler? Konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

11 bin 585,46 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen proje iki konut bloğundan meydana geliyor. İki konut bloğunda toplam 90 adet konut mevcuttur. Konutların dışında ayrıca 2 adet ticari ünitede vardır. Böylece toplam 92 adet bağımsız bölüm projede içerisinde yer almaktadır.

Bodrum kat + zemin kat + 15 normal kat olmak üzere toplam 17 katlı olan proje 19 bin 582,71 metrekare toplam inşaat alanına sahip. 90 adet konutun tamamı 4+1 tip daire seçeneklerinden teşekkül etmektedir.

Daire özellikleri neler?

RGGA Mimarlık firması tarafından tasarlanan projede bulunan 4+1 tip dairelerin brüt alanları brüt 170 metrekare, net ise 144.86 metrekare büyüklüğündedir. Ticari ünitelerin alanları ise 178.35 metrekare ve 147.34 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Dairelerde adsl, yangın alarmı, ankastre fırın, duşakabin, akıllı ev sistemi, asansör, ebeveyn banyosu var. Ayrıca hırsız alarmı, giyinme odası, ankastre mutfak, kiler gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Öniz Nirvana Susuz Konutları fiyatları ne kadar?

Öniz Nirvana Susuz Konutları projesinde mevcut olan brüt 170 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 999 bin TL’den başlıyor.

Konut sitesi Susuz Mahallesi’nde Göksu Parkı ve İstanbul Yolu yakın bir konumda yer alıyor. Projede geniş peyzajı, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, 116 araçlık kapalı otopark gibi bir çok alan bulunmaktadır.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için 0554 854 73 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Proje Künyesi

Proje Adresi : Susuz Mahallesi, Yenimahalle /Anlara
Daire sayısı: 90 daire
Arsa alanı: 11.585,46 metrekare
Ticari ünite sayısı: 2 adet ticari ünite
Daire tipleri : 4+1
Daire büyüklükleri : 170 metrekare
Teslim tarihi : –
Tel: 0554 854 73 72

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL