Onur Park Life projesinde sosyal donatılar

Dokuz bloktan oluşan Onur Park Life projesi 46 bin 800 metrekare genişliğindeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Üç ayrı arazi üzerinde yükselen proje 718 adet konutu ve 231 adet ticari üniteyi barındırıyor.

Onur Beton’un imzasının bulunduğu projenin son etabının 2021 yılının Ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Projede hangi sosyal donatılara yer veriliyor?

Esenyurt’ta yükselen Onur Park Life projesinde açılır ve kapanır yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kreş, fitness salonu, squash kortu, spor salonu, SPA, Türk hamamı, sauna, iki adet tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş parkuları, koşu parkurlar, cadde dükkânlar, çocuk oyun parkı, kafeteryalar, restoranlar, kamalyalar, yürüyüş yollarına yerleştirilmiş banklar bulunuyor.

Ayrıca, her daire için park alanı ayrılan kapalı otopark ve daire depoları projedeki yerini alıyor.

Projede sunulan konut seçenekleri nedir?

Ebeveyn banyosunun bulunduğu Onur Park Life projesindeki daireler 3,10 ile 3,80 metre arasında değişen tavan yüksekliğine sahip durumdayken konutlarda geniş bir koridor bulunuyor.

Projede yer alan 35 adet bulunan 1+0 tipindeki daireler brüt 70 metrekare genişliğinde, 172 adet bulunan 1+1 tipindeki daireler brüt 100 metrekare genişliğinde, 409 adet bulunan 2+1 tipindeki daireler brüt 124 metrekare ile brüt 154 metrekare genişlikleri arasında, 90 adet bulunan 3+1 tipindeki daireler ise brüt 176 ile 181 metrekare genişlikleri arasında satışa sunulacak.

Projedeki 2+1 tipindeki dairelerde bir araçlık otopark yeri ve 9 metrekare genişliğinde depo alanı, 2+1 tipindeki dairelere bir araçlık otopark ve 10 metrekare genişliğinde depo alanı, 3+1 tipindeki dairelere ise iki araçlık otopark ve 10 metrekare genişliğinde depo alanı ayrılıyor.

Avrupa Yakası’nda yükselen projedeki kapalı otoparkta her ticari üniteye bir adet park alanı düşüyor.

Onur Park Life nerede yer alıyor?

Okulları, hastaneleri, AVM’leri ve bağlantı yollarını çevresine alan Onur Park Life projesi merkezî bir konumda inşa ediliyor.

Koza Mahallesi, 1673 Sokak No: 17 Esenyurt / İstanbul açık adresinde bulunan projenin detaylarına aşağıdaki telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz:

0 850 470 16 61

 

Bir Cevap Yazın