Proje Haberleri

Örnekpark Meram konutları yüzde 5 indirim fırsatıyla ön satışa çıktı

Örnekpark Meram satılık daire türleri için % 5 indirim uygulanacak! İnşaat çalışmalarının yaklaşık olarak 2 ay içinde başlaması beklenen bu daireler, en geç 24 ay sonra teslim edilmeye başlayacak. “Konya..

tasinmazhaber.com Örnekpark Meram konutları yüzde 5 indirim fırsatıyla ön satışa çıktı

Örnekpark Meram satılık daire türleri için % 5 indirim uygulanacak! İnşaat çalışmalarının yaklaşık olarak 2 ay içinde başlaması beklenen bu daireler, en geç 24 ay sonra teslim edilmeye başlayacak. “Konya Meram satılık daire” ilanları arasında şimdiden yer almakta olan bu daireler 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 opsiyonlarına sahiptir. 2 + 1 odalı daire seçeneklerinde tek banyo bulunurken diğer daireler, ebeveyn banyosundan dolayı çift banyoludur.

Özel giyinme odası ise yalnızca 4 + 1 odalı dairelerde bulunmaktadır. Bununla birlikte bütün konutların üçlü ankastre seti, ithal duvar kağıtları ve gizli vestiyeri vardır. En kaliteli malzemeler kullanılarak hayata geçirilen bu proje, takas yöntemine ve kredili alıma uygun dairelerden meydana gelecektir.

Proje alanı nerededir?

Konya’nın Meram ilçesindeki Hadimi Mahallesi, bu projenin hayata geçeceği bölge olmaktadır. Proje alanı, Gazze Caddesi üzerinde olan ve Antalya Çevre Yolu Caddesi’ne yakın olması ile dikkat çeken bir arsadır.  Örnekpark Meram konutları, pek çok eğitim kurumunun civarında yükselecektir. Örneğin Ayşe Sönmez İlkokulu, Ticaret Borsası Ortaokulu ve İbrahim Ethem Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi buraya yakın mesafededir. Hadimi Mesleki – Teknik Anadolu Lisesi ile Konya Meram Fen Lisesi de yakın uzaklıktadır. Ayrıca site alanına en yakın sağlık kurumu ise 38 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’dir.

Örnekpark Meram satılık daire fiyatları ne kadardır?

Örnekpark Merak satılık daire fiyatlarında, peşin ödemeye özel olarak % 5 indirim söz konusudur. Ayrıca bu dairelerin büyüklükleri ve fiyatları ise şunlardır:

(Brüt – Net m2)

  • 2 + 1: 145 – 110 m2 / 425.000 TL
  • 3 + 1: 183 – 135 m2 / 525.000 TL
  • 4 + 1: 220 – 175 m2 / 625.000 TL

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için arayınız: 0539 219 80 79

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL