Oti Life nerede

Ankara şehrine bağlı bulunan Keçiören ilçesinde Oti Life projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Otisan İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar bir blokta inşa edilmiş durumda. Oti Life projesi bünyesinde 38 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen proje on iki katlı olacak şekilde hayata geçirildi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yükseltepe Mahallesi’nde inşa edildi. Oti Life projesi 1916. sokak no:1’de yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine uygun olarak tasarlanmış durumda. Oti Life projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 220 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş vaziyette. Oti Life projesindeki 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları 499 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan konutlar için kişiye özel ödeme koşulları sunulabiliyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0507 676 63 43 – 0532 626 86 98

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın