Oyak Göksupark nerede

Google Haberlere Abone Ol

Ankara’nın Eryaman ilçesinde Oyak Göksupark projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Oyak İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Oyak Göksupark projesi bünyesinde bin 876 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar yirmi dört katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Göksu Mahallesi No:5’te inşa ediliyor. Oyak Göksupark projesi lokasyon olarak da alıcılara avantaj sağlıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Oyak Göksupark projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 95 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri üç farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları 360 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutlar ise 431 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Oyak Göksupark projesinde bulunan 4+1 konutlar da 512 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın