Proje Haberleri

Özaktaş Kule 4 konutları ön satışta

Özaktaş Kule 4 projesi, henüz inşaat halinde olmasına rağmen dikkat çekmeyi başarmıştır. Kuzey, güney, doğu ve batı cephelerine bakmakta olan 2 + 1, 3 + 1 ve 5 + 1..

tasinmazhaber.com Özaktaş Kule 4 konutları ön satışta

Özaktaş Kule 4 projesi, henüz inşaat halinde olmasına rağmen dikkat çekmeyi başarmıştır. Kuzey, güney, doğu ve batı cephelerine bakmakta olan 2 + 1, 3 + 1 ve 5 + 1 odalı konutlar şu anda talep toplamaktadır. Ayrıca bu konutlarda, engelli kullanıcılara uygun olan araç park yeri ve giriş bölümleri bulunması önemlidir. Konut sakinleri için önemli görünen diğer özellikler arasında ise camlı balkonlar bulunur. Bununla beraber, bina içindeki 2 asansör dışında kapalı otopark hizmeti de mevcuttur.

MDF kalite standartlarında olan banyo ve mutfak dolaplarının da vardır. En önemlisi, bu dairelerin duvar boyaları da oldukça kalitelidir. Ayrıca duvarlar inşaat çalışmalarından sonra, Filli Boya’nın özel efekt boyalarından olan Alpina Style ve Alligator adlı ürünleri ile boyanacaktır. Bununla beraber yerden ısıtma sistemine sahip olan satılık dairelerin büyüklükleri ve fiyatları şöyledir:

  • 2 + 1 daireler: Brüt 125 metrekare, net 120 metrekare – 290.000 TL
  • 3 + 1 daireler: Brüt 166 metrekare, net 160 metrekare – 370.000 TL / Brüt 199 metrekare, net 180 metrekare – 450.000 TL
  • 5 + 1 daireler: Brüt 351 metrekare, net 332 metrekare – 670.000 TL

Ön satışa çıkmış olan bu Özaktaş Kule 4 konutlarının cephelerinde farklılıklar olabilmektedir. Ayrıca satıştaki 5 + 1 ve 3 + 1 daireler 15 katlı binalarda bulunurken, 2 + 1 odalı dairelerin bulunduğu bina 11 katlı olmaktadır. Bununla beraber tüm dairelerde yerden ısıtma, spot aydınlatmalar ve teras vardır.

Bu konutlar nerededir?

Bu proje, Bilecik’in merkezinde yer alan Bahçelievler Mahallesi’ndedir. İstanbul – Eskişehir yolunun yanında bulunan daireler, pek çok anaokulu, ilkokul ve ortaokulla da yakın mesafededir. Bununla birlikte 3 No’lu Acil Sağlık Merkezi’nin de yakınında olan Özaktaş Kule 4 konutları, BİM ve Ekomini marketlerine de yakındır. Dolayısıyla konutların bulundukları konum da önemli bir detay olarak kabul edilebilir.

Özaktaş Kule 4 satılık daireler hakkında detaylı bilgi nasıl alınır?

Özaktaş Kule 4 satılık daire detayları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak mümkündür. Bunun için, satış sorumlusu aranmalıdır. İlgili numara ise şudur:

  • 0532 550 2584

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL