Proje Haberleri

Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları projesinde teslimler 45 güne başlıyor

Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları adlı konut projesi için yaklaşık olarak Haziran 2021’de teslimlere başlayacak. Tamamlanmış olan bu projede en çok dikkat çeken ayrıntı, dairelerin uygun fiyat aralığına ve güzel bir..

tasinmazhaber.com Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları projesinde teslimler 45 güne başlıyor

Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları adlı konut projesi için yaklaşık olarak Haziran 2021’de teslimlere başlayacak. Tamamlanmış olan bu projede en çok dikkat çeken ayrıntı, dairelerin uygun fiyat aralığına ve güzel bir konuma sahip olmasıdır. Söz konusu konum, yakında Kocaeli’nin en gelişmiş bölgelerinden biri olması beklenen Kartepe üzerindedir. Bölgenin en uygun ve bir o kadar da sağlam dairelerinin yer aldığı Arkadya Konakları projesi, çok sayıda sosyal mekana yakındır. Ayrıca Anadolu Otoyolu üzerine kurulmuş olan site alanının kısa mesafede olduğu bazı yerler şöyledir:

  • Kartepe İmam Hatip Ortaokulu
  • Özel Yonca Gündüz Bakımevi
  • Özel Beyaz Zambak Gündüz Bakımevi
  • Rabak İlkokulu ve Ortaokulu
  • Özel Kocaeli Marmara Koleji Okulları (Anasınıfı – İlkokul – Ortaokul – Anadolu Lisesi)
  • 2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi
  • Ertuğrul Gazi Parkı
  • Migros Market

Bunlar gibi daha pek çok yere kısa sürede ulaşım mümkündür. Ayrıca konutların yükselmekte olduğu yer, çok sayıda otobüs durağının yer aldığı bir bölgedir. Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde yükselen bu dairelerin depreme dayanıklı olması ve yüksek kira geliri sağlayabilmesi ise diğer detaylardandır. Bundan dolayı yatırım amaçlı olarak konut satın almak isteyenler için Özmiroğlu İnşaat’ın bu projesi çok uygundur.

Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları satılık daire fiyatlarını ne düzeyde belirlemiştir?

Özmiroğlu İnşaat Arkadya Konakları projesinde fiyatlar yüksek sayılmamaktadır. Bundan dolayı pek çok yatırımcı, merkezi konuma sahip olan bu dairelere sahip olmak isteyebilir. Dolayısıyla, fiyatların uygunluğu, dairelerin sağlamlığı ve konfor düzeyi, Kartepe satılık daire seçenekleri arasında bu konutların özel bir yere sahip olmasını sağlamaktadır. Fiyatlar ise şöyledir:

  • 2 + 1 Odaya sahip daireler: 285 bin TL
  • 3 + 1 Odaya sahip daireler: 350 bin TL

Bu fiyatlara sahip olan dairelerden 2 + 1 odalılar brüt 96 metrekare – net 90 metrekare ölçüsündedir. Ayrıca 3 + 1 türündeki daireler ise brüt 115 metrekare – net 110 metrekare ölçüye sahip olmaktadır.

Diğer güncel proje haberlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL