Proje Haberleri

Paradise Palace fiyat listesi

Paradise Palace konutları Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Suat Yıldız İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Teslimlerin 2022 yılı Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanan konut projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Paradise..

tasinmazhaber.com Paradise Palace fiyat listesi

Paradise Palace konutları Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Suat Yıldız İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Teslimlerin 2022 yılı Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanan konut projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Paradise Palace fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Paradise Palace proje özellikleri

Suat Yıldız İnşaat firması imzasını taşıyan Paradise Palace projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, 23 Nisan Mahallesi’ne inşa ediliyor. Projenin 13 ve 15 katlı iki bloktan meydana geldiği bilgisini veren firma, toplam daire sayısını 142 adet ile sınırladı. 11 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde yükselen projede yapılar kendi aralarında A ve B blok olarak birbirinden ayrılmıştır. A blokta 2+1 ve 3+1, B blokta ise 4+1 daire tiplerine yer verildi. Daire boyutları bakımından 2 oda 1 salonlar 118,20 metrekareden başlarken, 3 oda 1 salonlar 175,40 metrekareden yükseliyor. 4 oda 1 salonların bulunduğu B blokta metrekare boyutları daire başına 198,60 metrekare büyüklüğüne sahiptir.

Projede sosyal donatılar

Paradise Palace, Bursa’nın yeni yaşamları arasına giren Nilüfer ilçesinin 23 Nisan Mahallesi’nde inşa ediliyor. İzmir yoluna cepheli daireler, Metre Gross Market’in sağ üst tarafında yer almaktadır. Sosyal donatı seçeneklerini açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanlarıyla başlatan firma; bu seçenekleri sauna ve fitness hizmetine kadar genişletti. Güvenlik personellerince güvenlik çemberi oluşturulan alan aynı zamanda 7/24 kameralı güvenlik sistemleriyle takip edilmekte. Her daireye özel olarak geliştirilen kapalı otopark alanı, komşularla araç sorunu yaratmıyor. Konut iç özelliklerinde ise ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve balkon bulunmaktadır. Merkezi ısıtmadan yarar sağlayan daireler, yerden ısıtma sistemiyle donatıldı.

Paradise Palace fiyat listesi

Paradise Palace projesine hayat veren Suat Yıldız İnşaat, teslimlerin 2022’de başlayacağını duyurdu. Projede yapı denetimi ve zemin etüdünü tamamlayan firma; deprem ve yalıtım yönetmeliğine uyum sağladı. Asansörün bulunduğu yapılarda, C40 beton ve zemin güçlendirmede fore kazık sistemini barındırmaktadır. Sistemin yapı yüklerini eşit ve dengeli bir şekilde taşımak amacıyla güvenli bir yaşam alanı yarattığı biliniyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projede yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 800 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 180 bin TL’den başlıyor.

Tel: 0224 441 62 25

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL