Proje Haberleri

Pardo Yalıkavak Bodrum’da yükseliyor

Pardo Yalıkavak villa projesi Pardo Yapı firması tarafından Muğla İli, Bodrum İlçesi’nde hayata geçirilmektedir. Proje hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır. Proje özellikleri neler? 2 + 1 ve 3..

tasinmazhaber.com Pardo Yalıkavak Bodrum’da yükseliyor

Pardo Yalıkavak villa projesi Pardo Yapı firması tarafından Muğla İli, Bodrum İlçesi’nde hayata geçirilmektedir. Proje hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

2 + 1 ve 3 + 1 tip tek katlı villa seçenekleri, sahip oldukları müstakil bahçeler dolayısıyla dikkat çekmektedir. Her bir villanın kendisine özel müstakil havuzu yer almaktadır. Firmanın satışa sunduğu villalar, büyüklük ölçülerine göre şunlardır:

2 + 1 tip villa seçenekleri; brüt 115 metrekare, net ise 99 metrekare / Brüt 120 metrekare, net 102 metrekare / brüt 124 metrekare, net 107 metrekaredir.

3 + 1 tip villa seçenekleri; brüt 150 metrekare, net ise 127 metrekaredir. Ayrıca brüt 128 ve 130 metrekarelik 3+1 tip villalar da mevcuttur.

Bu villa seçenekleri arasından 2 + 1 odalıların hepsi çift banyoludur. 3 + 1 oda sayısına sahip olan villalarda ise üçer banyo vardır. Bu tek katlı villalar 430 santimetre tavan yüksekliğine sahiptir. Ayrıca mutfaklardaki ankastre setleri Siemens markasına aittir. Akrilik mutfak dolapları, Vitra ve Artema musluk bataryaları, çimston türündeki kuvars mutfak tezgahları ve yalıtımlı duvarlar çok gelişmiştir. Bununla birlikte her bir villanın bahçesinde müstakil havuz mevcuttur. Konut sahiplerinin kullanımındaki müstakil bahçe alanlarının büyüklüğü; daire büyüklüklerine bağlı olarak 250 metrekare ile 415 metrekare arasında değişir. Dolayısıyla Yalıkavak Villaları oldukça konforludur.

Pardo Yalıkavak fiyatları ne kadardır?

Proje kapsamında satışa çıkan villaların fiyatı yaklaşık olarak 2 milyon 990 bin TL’den başlamaktadır. Bu kapsamda brüt 121 metrekare 2+1 tip villaların fiyatları 2 milyon 990 bin TL’den başlamaktadır.

115 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip tek katlı villaların fiyatları 3 milyon 100 bin TL’den başlamaktadır.

128 ve 130 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip tek katlı villaların fiyatları 3 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

150 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip tek katlı müstakil havuzlu villaların fiyatları ise 3 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Muğla Bodrum satılık villa fiyatları ile kıyaslandığında söz konusu fiyatların ideal düzeyde olduğu görülebilir. Ayrıca projenin tüm satılık villa seçenekleri konut kredisine uygundur.

Proje nerede yer alıyor?

Yalıkavak villa projesi Geriş Mahallesi, 1. Sokak, No: 59 Yalıkavak, Bodrum / Muğla adresinde yer almaktadır. Proje Bodrum Marina’ya sadece 4 km mesafede yer almaktadır. Ayrıca proje plaja 1.8 km, Acıbadem Hastanesi’ne 12 km, Midtown AVM’ye 14 km ve Havaalanı’na ise 50 km mesafede yer almaktadır.

Pardo Yalıkavak satılık konut seçeneklerinin fazla olduğu bir villa projesidir. Dolayısıyla ilgi gösteren pek çok müşteri söz konusudur. Bodrum’un Geriş Mahallesi’nde hayata geçen bu proje hakkında bilgi almak için 0539 309 24 63 numarasını aramak yeterlidir. Ayrıca Pardo Yapı’ya ulaşmak için 0252 386 38 65 numarası da kullanılabilir.

Güncel konut projelerinden haberdar olmak için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL