Park Mozaik’te bir blokta daha yaşam başladı

Tepe ve Mesa ortaklığı tarafından Ankara, Yaşamkent’te hayata geçirilen Park Mozaik projesinde yer alan yüksek konut bloklarından birinde daha yaşam başladı.

A blok olarak adlandırılan bu yüksek blokta yaşam 18 Haziran 2018 tarihinde başladı. Projenin 1. etabında yer alan yatay blokların ve C bloğun teslim edilmesiyle projede hayat başlamıştı. 18 Haziran 2018 tarihinde ise projenin en yüksek bloğu olan A blok inşaatı bitirilerek yeni daire sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Park Mozaik projesi yer alan A blok 35 katlı ve toplam 177 adet daireden meydana geliyor. 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks dairelerden meydana gelen A blokta açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, sauna gibi ortak alanlar bulunmaktadır.

Park Mozaik projesinde ise 2+1 tipindeki daire seçeneğinden 6+1 daire seçeneğine kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Projede peyzaj alanı, gölet, özel temalı 9 adet meydan, avlular, mozaik yollar, spor alanları, hobi odaları yer almaktadır.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın