Park Yaşam Ataşehir’de konforlu yaşam

İzmir şehrine bağlı bulunan Çiğli ilçesinde Park Yaşam Ataşehir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Park Yaşam Ataşehir projesi bünyesinde 859 adet daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ataşehir Mahallesi’nde inşa edildi. Park Yaşam Ataşehir projesi konumu itibariyle de ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Park Yaşam Ataşehir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de iki farklı plandan oluşuyor. Konutlar 86 metrekare ile 214 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Projedeki 1+1 konutlar 330 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Park Yaşam Ataşehir‘de bulunan 3+1 konutlar 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis, basketbol sahası,  fitness salonu ve tenis kortları gibi alanların yer aldığı Park Yaşam Ataşehir projesindeki konutların tümü hemen teslim durumunda.

Metro istasyonuna 5 dk. yürüyüş mesafesinde yer alan konut projesi 52 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde konumlanmış durumda.

Tel: 444 38 93

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın