Proje Haberleri

Park Yaşam Santorini fiyat listesi

İzmir ilinin gözde ilçelerinden biri olan Çiğli ilçesinde Park Yaşam Santorini projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzka İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede..

tasinmazhaber.com Park Yaşam Santorini fiyat listesi

İzmir ilinin gözde ilçelerinden biri olan Çiğli ilçesinde Park Yaşam Santorini projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzka İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Proje bünyesinde 556 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Park Yaşam Santorini projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 53 metrekare ile 114 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 525 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Park Yaşam Santorini projesinde bulunan 3+1 konutlar da 675 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yakakent Mahallesi’nde inşa ediliyor. Park Yaşam Santorini projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL