Pendik Sahil Konakları nerede

Google Haberlere Abone Ol

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Pendik ilçesinde Pendik Sahil Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Evra Group ve Has Kule firmalarının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Pendik Sahil Konakları projesi bünyesinde 180 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konumu itibariyle de ilgi görüyor. Pendik Sahil Konakları projesi Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi’de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Pendik Sahil Konakları projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 125 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Pendik Sahil Konakları projesindeki 2+1 konutlar 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 417 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 1 milyon 710 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın