Emlak Haberleri

Pera Gümüşlük Evleri’nde 36 ay sıfır faizle

Perataş İnşaat tarafından Muğla İli, Bodrum İlçesi, Karakaya Mahallesi’nde hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri projesinde yüzde kırk peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. 10 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli..

tasinmazhaber.com Pera Gümüşlük Evleri’nde 36 ay sıfır faizle

Perataş İnşaat tarafından Muğla İli, Bodrum İlçesi, Karakaya Mahallesi’nde hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri projesinde yüzde kırk peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

10 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Pera Gümüşlük Evleri projesi Bodrum’da Karakaya Mahallesi, Sancak Sokakta yer alıyor.

Pera Gümüşlük Evleri projesinde daire ve villa tipinde 64 adet bağımsız bölüm yer alıyor. 2.5+1 ve 4+1 tipindeki konutların yer verildiği projede 20 adet 2.5+1 daire, 44 adet yatay villa yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları ise 122 metrekare ile 375 metrekare arasında değişiyor.

Pera Gümüşlük Evleri projesinde yüzde 40 peşinat ödedikten sonra kalan tutarı ise 36 ay vade ve yüzde sıfır faizle ödeme imkanı bulunuyor. Projede ayrıca farklı faiz oranları ve 60 ay ve 120 ay vade imkanı da bulunuyor.

2017 yılında inşasına başlanan Pera Gümüşlük Evleri projesi 25 milyon dolar yatırım değerine sahip. Projede yer alan daire ve villaların fiyatları ise 360 bin dolardan başlıyor 1 milyon 100 bin dolara kadar yükseliyor.

Pera Gümüşlük Evleri projesi Migros’a 1,1 kilometre, Limon Kafe’ye 3,6 kilometre, Mimoza Restaurant’a 4 kilometre, Memedof Restaurant’a 6,4 kilometre, Acıbadem Hastanesi’ne 15,5 kilometre, Midtown AVM’ye 17,8 kilometre mesafede yer alıyor.

Pera Gümüşlük Evleri projesine açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, güvenlik, güneşlenme terası bulunuyor.

Tel: 444 1 994

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL