İhaleler

Polatlı Belediyesi’nden satılık 31 adet mesken

Polatlı Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan toplam 31 adet mesken ihale usulü ile satışa sunuluyor. Söz konusu ihale 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Arttırma Usulü ile..

tasinmazhaber.com Polatlı Belediyesi’nden satılık 31 adet mesken

Polatlı Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan toplam 31 adet mesken ihale usulü ile satışa sunuluyor. Söz konusu ihale 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Arttırma Usulü ile yapılacaktır.

İhale ne zaman yapılacak?

Toplam 31 adet dairenin ihalesi 28 Mayıs 2021 tarihinde Cuma günü gerçekleştirilecektir. İhale Saat 15:00’da başlayacak ve 5’er dakika ara ile satış ihalesi devam edecektir. Konutlar için yapılacak olan ihale Polatlı Belediyesi Toplantı Salonu’nda Belediye Encümeni huzurunda gerçekleştirilecektir. Yapılacak ihalenin adresi ise Kurtuluş Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No : 20 Polatlı / Ankara olarak belirtilmiştir.

Daire fiyatları ne kadar?

Polatlı Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan daireler İstiklal Mahallesi, Polatlı / Ankara adresinde yer almaktadır. Dairelerin fiyatları ise 240 bin TL’den başlıyor. İhalede yer alan dairelerin fiyatları 475 bin TL’ye kadar yükselmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL