Proje Haberleri

Qadraj Gözdağı 60 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile satışta

Hill İnşaat firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Pendik İlçesi, Dolayoba Mahallesi’nde hayata geçirilen Qadraj Gözdağı Pendik projesinde sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği..

tasinmazhaber.com Qadraj Gözdağı 60 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile satışta

Hill İnşaat firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Pendik İlçesi, Dolayoba Mahallesi’nde hayata geçirilen Qadraj Gözdağı Pendik projesinde sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede satılık daire fiyatları ise 449 bin TL’den başlıyor.

Gözdağı Caddesi üzerinde yer alan arsa parseli üzerinde inşa edilen projede toplam 154 adet konuta yer veriliyor. İnşaat çalışmalarına başlanmış olan projenin 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje özellikleri neler?

Proje çatısında yer alan güneş panelleri sayesinde ortak alanların enerjisini güneşten alıyor, böylece kendi enerjisini kendisi üretmiş oluyor. Projede 7/24 güvenlik, her daireye özel kapalı otopark alanı, bay ve bayanlara ayrı spor salonları, açık yüzme havuzu, sauna, spor salonu gibi bir çok özellik yer alıyor. Projenin teras katlarında yer alan kat villaları projeye ayrı bir özellik katıyor. 100 metrekare büyüklüğe sahip teras sayesinde eşsiz Marmara ve adalar manzarasına sahip olabiliyorsunuz.

Qadraj Gözdağı projesinde 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam üç farklı daire tipleri yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 64 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Konut projesinde tek tip 1+1, altı farklı tip 2+1 ve tek tip 3+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 1+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 64 metrekare, net 49 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 108, 117, 120, 128, 137 ve 144 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 162 metrekare, net 105 metrekare olarak tasarlandı.

Qadraj Gözdağı fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 64 metrekare 1+1 tip dairelerin fiyatları 449 bin TL’den başlıyor. Brüt 117 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 499 bin TL’den başlıyor. Brüt 162 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 691 bin TL’den başlıyor.

Projede ödeme planı kapsamında ise kişiye özel ödeme imkanı bulunuyor. Bunun dışında ayrıca firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ödeniyor. Kalan yüzde 75 oranındaki tutar ise 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme yapılarak daire sahibi olunabiliyor.

Projede sosyal alanlar neler?

Deniz, adalar ve orman manzaralı teraslı daireler, geniş kullanımlı bahçeli dairelerin yer aldığı Qadraj Gözdağı Pendik projesinde açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, kafeterya , fitness salonu, kapalı otopark, güvenlik gibi alanlar yer alıyor. Projenin 2022 yılı ikinci çeyreğinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Qadraj Gözdağı nerede yer alıyor?

Proje Gözdağı korusuna 100 metre, Marmara Üniversitesi’ne 2 km, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 km, Yüksek Hızlı Tren’e 6 km, Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne 9 km mesafede yer alıyor. Proje Dolayoba Mahallesi Gözdağı Caddesi, Çamlıbel Sokak, No : 22, Gözdağı Pendik / İstanbul adresine inşa ediliyor.

Tel : 0216 379 03 03

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL