Queen Bomonti fiyat

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrinin Şişli ilçesinde Queen Bomonti projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sinpaş GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Queen Bomonti projesi bünyesinde 684 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje kırk sekiz katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Queen Bomonti projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 47 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 1+0 konutların fiyatları 688 bin 942 TL’den başlıyor. Queen Bomonti projesinde bulunan 1+1 konutlar 1 milyon 65 bin 606 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 448 bin 387 TL’den başlıyor. Bahsi geçen konutlardan 3+1 olanların fiyatları ise 3 milyon 849 bin 800 TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Merkez Mahallesi’nde inşa ediliyor. Queen Bomonti projesi Akar Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın