Proje Haberleri

Referans Ankara fiyat listesi

Ankara şehrine bağlı bulunan Etimesgut İlçesi, Eryaman semtinde hayata geçirilen projede 3+1 ve 4+1 tip dairelerde satışa sunuldu. Referans Ankara fiyat listesi sorun durum ise haberimizin detayında yer alıyor. Bahsi..

tasinmazhaber.com Referans Ankara fiyat listesi

Ankara şehrine bağlı bulunan Etimesgut İlçesi, Eryaman semtinde hayata geçirilen projede 3+1 ve 4+1 tip dairelerde satışa sunuldu. Referans Ankara fiyat listesi sorun durum ise haberimizin detayında yer alıyor. Bahsi geçen proje SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style, Atayıldız Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Proje, bünyesinde 2 bin 104 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede daire özellikleri nelerdir?

Referans Ankara projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 48 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor.

Referans Ankara fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Referans Ankara fiyat listesi şu şekilde güncellendi. Projede bulunan 1+1 konutlar 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Referans Ankara projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 399 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 599 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan konutlardan 4+1 olanlar ise 899 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Referans Ankara projesindeki konutlara sahip olmak isterseniz banka kredisi kullanabilirsiniz.

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği konut projesinde yer alan konutların 2021 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Proje projenin satış ofisi Şapka Eryaman Mahallesi, Devrimi Caddesi, No : 30, 06824 Eryaman Etimesgut / Ankara posta adresinde yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL