Proje Haberleri

Referans Ankara fiyat listesi

Proje Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Eryaman semtinde hayata geçiriliyor. Referans Ankara konut projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Söz konusu konut projesi SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style, Atayıldız Grup..

tasinmazhaber.com Referans Ankara fiyat listesi

Proje Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Eryaman semtinde hayata geçiriliyor. Referans Ankara konut projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Söz konusu konut projesi SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style, Atayıldız Grup ortaklığı tarafından hayata geçirilmektedir. Referans Ankara fiyat listesi sorun durum ise haberimizin detayında yer alıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız 9 konut bloğundan meydana gelmektedir. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Projede yer alan 9 konut bloğunda toplam 2 bin 104 adet konut yer almaktadır. Konut projesinde konutların dışında ayrıca bir çok sosyal alan yer almaktadır.

Projede daire özellikleri nelerdir?

Referans Ankara projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Ayrıca iki tip 3+1 daire seçenekleri mevcuttur. Konutların büyüklükleri ise brüt 55 metrekare ile 182 metrekare arasında değişiyor.

Konut projesinde yer alan 1+1 tip daireler brüt 55 metrekare büyüklüğündedir. Projedeki 2+1 tip daireler brüt 90 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 A tipi daireler brüt 110 metrekare, ayrıca B tipi daireler brüt 140 metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca 4+1 tip daireler ise brüt 182 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Referans Ankara fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları, dairelerin tiplerine ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca daire fiyatları bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda projede satılık daire fiyatları 349 bin TL’den başlamaktadır.

Projede yer alan 1+1 konutlar 477 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Referans Ankara projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 579 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan 110 metrekare 3+1 tip daireler 729 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

140 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip daire fiyatları 884 bin TL’den başlıyor.

Ayrıca projede yer alan 4+1 tip daireler ise 1 milyon 99 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuş durumdadır.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için bankalardan uygun faiz oranları ile ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Ayrıca Referans Ankara projesindeki konutlara sahip olmak isterseniz yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanabilirsiniz.

Eryaman konut projesinin 2021 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Proje projenin satış ofisi Şapka Eryaman Mahallesi, Devrimi Caddesi, No : 30, 06824 Eryaman Etimesgut / Ankara posta adresinde yer alıyor.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (312) 960 00 60 veya 0 (536) 453 44 32 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL