Emlak Haberleri İhaleler

Referans Başakşehir Vadi Kiptaş 4. Gayrimenkul Müzayedesi’nde satışa çıkıyor

Kiptaş güvencesi ve Kiler GYO kalitesi ile İstanbul İli, Başakşehir İlçesi’nde hayata geçirilen Referans Başakşehir Vadi projesinde yer alan dükkan ve konular müzayede yolu ile satışa sunuluyor. Projede yer alan..

tasinmazhaber.com Referans Başakşehir Vadi Kiptaş 4. Gayrimenkul Müzayedesi’nde satışa çıkıyor

Kiptaş güvencesi ve Kiler GYO kalitesi ile İstanbul İli, Başakşehir İlçesi’nde hayata geçirilen Referans Başakşehir Vadi projesinde yer alan dükkan ve konular müzayede yolu ile satışa sunuluyor. Projede yer alan 15 adet dükkan ve 20 adet daire Kiptaş 4. Gayrimenkul Müzayedesi’nde satışa sunuluyor.

Referans Başakşehir Vadi hakkında

Başakşehir 5. etap, Yeşilvadi caddesi üzerinde yer alan arazi alanı üzerinde hayata geçirilen projenin ön satışlarına 10 Eylül 2020 tarihinde başlanmıştı.  8 bin 607 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde hayata geçirilen proje 2 konut bloğundan meydana geliyor. Toplam 87 adet dairenin yer aldığı projede ayrıca 61 adet de ticari ünite yer almaktadır.

Referans Başakşehir Vadi projesinde 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 3+1 tip dairelerin büyüklükleri 171 ve 190 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 4+1 tip dairelerin büyüklükleri 265 metrekare olarak tasarlandı. 5+1 tip dairelerin alanları 356 metrekare, 6+1 tip dairelerin alanları 455 metrekare ve 8+1 tip dairelerin alanları ise  550 metrekare olarak tasarlandı.

Yavuz Sultan Selim Köprü bağlantısına ve 3. havalimanına çok yakın olan Referans Başakşehir Vadi projesi ve satış ofisi ise Başakşehir 5. Etap, Yeşilvadi Caddesi, No : 6 34480 Başakşehir / İstanbul adresinde yer alıyor.

Kiptaş 4. Gayrimenkul Müzayedesi ne zaman yapılacak?

Kiptaş 4. Gayrimenkul Müzayedesi’nde İstanbul’un farklı bölgelerinde yer alan 43 adet ticari ünite ve 20 adet daire satışa sunuluyor. Halka açık olarak yapılacak olan müzayede 27 Ekim 2020 tarihinde Salı günü gerçekleştirilecek. Saat 14:00’da başlayacak olan müzayede Kiptaş Genel Müdürlüğü Konferans Salonu‘nda yapılacak.  Yapılacak olan müzayededen elde edilecek olan gelir ise Kentsel Dönüşüm ve Sosyal Konut Projeleri için kaynak olarak kullanılacak.

Daire ve dükkan fiyatları ne kadar?

Müzayedesi yapılacak olan taşınmazlar içerisinde yer alan 20 adet daire 2021 yılı ortalarında tamamlanarak alıcılarına teslim edilmesi planlanan Referans Başakşehir Vadi projesinde yer alıyor. Satışa sunulacak olan 118 metrekare büyüklüğe sahip daireler 1 milyon 522 bin TL’den, 188 metrekare büyüklüğe sahip daireler ise 2 milyon 511 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Satışa sunulacak dükkanların 15 tanesi Referans Başakşehir Vadi projesinde yer alırken diğer dükkanlar ise Silivri, Arnavutköy, Maltepe ve Zeytinburu’nda yer alıyor. Projede yer alan dükkanları fiyatları ise 206 bin 500 TL’den başlıyor 7 milyon 145 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Taşınmazların ödeme planı

Satın almayı düşündüğünüz dükkan ve dairelere peşin ya da yüzde 40 peşinat ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Kalan tutar ise satış vaadi sözleşmesi imzalandığı tarihten itibaren her altı (6) ayda bir, yüzde 7 oranında vade farkı uygulanarak 36 ay taksitle sahip olmak mümkün olabiliyor.

444 5 111

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL