Proje Haberleri

Referans Elit Bursa satışta. Proje özellikleri neler?

Bursa İli, Nilüfer İlçesi, 23 Nisan Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Referans Yapı firması tarafından inşa edilmekte olup daire satışları devam etmektedir. Referans Elit Bursa konut projesi..

tasinmazhaber.com Referans Elit Bursa satışta. Proje özellikleri neler?

Bursa İli, Nilüfer İlçesi, 23 Nisan Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Referans Yapı firması tarafından inşa edilmekte olup daire satışları devam etmektedir. Referans Elit Bursa konut projesi özellikleri neler? Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikleri Neler?

Konut projesi Bursa, 23 Nisan Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje 4 konut bloğundan meydana gelip, toplam 72 adet konuttan oluşmaktadır. Bursa konut projesi modern ve şık mimarisi, geniş peyzaj alanları ve sosyal imkanlarıyla dikkat çekmektedir. Referans Elit Bursa konut projesi kapsamındaki daire içleri yerden ısıtma sistemi, klima, ankastre set, vestiyer, işlik gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda daireler akıllı ev otomasyonu sistemine sahiptir. Projenin yer aldığı site içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelya gibi sosyal olanaklar mevcuttur. Ayrıca her daireye 1 adet kapalı otopark da bulunmaktadır.

Referans Elit Bursa konut projesinde tek tip daire seçeneklerine yer verilmiştir. Bu daireler 4+1 tip seçeneklerden oluşmaktadır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri de brüt 226 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Referans Elit Bursa Daire Fiyatları Ne Kadar?

Bursa konut projesinde yer alan daireler lansmana özel ve sizlere uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Bu kapsamda satışları devam eden;

226 metrekare brüt alana sahip 4+1 daireler 1 milyon 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Bursa konut projesi Bursa’nın modern semti 23 Nisan Mahallesinde yer almaktadır. Aynı zamanda proje market, Pazar, park, şehir merkezi, üniversite gibi noktalara da yakın mesafede konumlandırılmıştır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 16 74 ve 0533 131 01 71 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL