Proje Haberleri

Riva Residence Malatya satılık daire fiyatları ne kadardır?

Riva Residence Malatya projesinin yatırıma uygun daire seçenekleri satışa çıkmıştır. Şamlıoğlu Yapı kalitesiyle gerçekleşen projenin daire seçenekleri hiçbir komisyon ücretine tabi olmamaktadır. Ayrıca 4 + 1 oda sayısına sahip olan..

tasinmazhaber.com Riva Residence Malatya satılık daire fiyatları ne kadardır?

Riva Residence Malatya projesinin yatırıma uygun daire seçenekleri satışa çıkmıştır. Şamlıoğlu Yapı kalitesiyle gerçekleşen projenin daire seçenekleri hiçbir komisyon ücretine tabi olmamaktadır. Ayrıca 4 + 1 oda sayısına sahip olan dairelerin büyüklük ölçüleri brüt 205 metrekare olurken net 149 metrekaredir. Çift banyo, ses yalıtımlı duvarlar ve ısı yalıtımlı dış cephe mantolaması dairelerin en önemli özellikleridir. Ayrıca 3 bin 820 metrekare yüzölçümündeki site alanının yaklaşık 3 bin metrekarelik bölümü tamamen yeşil peyzaj alanlarından oluşur. Daire sakinlerine konfor sunmakta olan detaylardan bazıları ise şöyledir:

  • Tam 36 araç kapasiteli geniş otopark
  • Misafir araçları için tasarlanmış, 7 araç kapasiteli küçük otopark
  • Açık hava egzersiz alanları
  • Çocuk oyun alanları
  • Futbol sahası ve basketbol sahası
  • Güvenlik kontrollü site girişi
  • Açık havada oturup keyifle sohbet edilebilecek geniş kamelyalar

Bu donatılara sahip olan daireler aynı zamanda konut kredisine uygun olarak satışa çıkmıştır. Fakat Şamlıoğlu Yapı, daireler için takas usulü kabul etmemektedir. Fiyatlar ise yaklaşık olarak 690 bin Türk Lirası’ndan başlamaktadır.

Şamlıoğlu Yapı nasıl bir şirkettir?

Konut projelerinin sahibi olan şirketler, söz konusu projelerin kalite düzeyini yansıtır. Şamlıoğlu Şirket Grubu’na bağlı olan Şamlıoğlu Yapı ise pek çok projeye sahip, gelişmiş bir şirkettir. Şirketin yapıları yurtdışından da talep almaktadır. Hatta şirket, Şeyh Halife adlı bir konut projesini şu an itibariyle Kazakistan’da hayata geçirmektedir. Ayrıca Rusya’nın Kazan şehrinde inşa edilen Kazan Palas adlı lüks otelin hamamları Şamlıoğlu tarafından tasarlanmıştır. Dolayısıyla söz konusu şirket, çalışmaları yurtdışında da ilgi görebilen başarılı şirketlerdendir. Riva Residence Malatya dışındaki yurtiçi projelerinden bazıları ise şöyledir:

  • Zeliha Apartmanı (Konut projesi)
  • Magro Gıda (Fabrika projesi)
  • Aquacity (Aquapark – Eğlence mekanı projesi)

Riva Residence Malatya projesi hakkında detaylı bilgi nasıl alınır?

Riva Residence Malatya satılık daireler açısından konforu düzeyi yüksek olan bir projedir. Dolayısıyla konutların hepsi, Malatya – Yeşilyurt satılık daire seçenekleri arasında yatırıma uygun daireler arasındadır. Detaylı bilgi almak isteyenler ise 0545 281 88 91 numarasını aramalıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL