Proje Haberleri

Rizvanoğlu Premium satılık daire seçenekleri hızla tükeniyor

Rizvanoğlu Premium Bursa ilinin en başarılı konut projelerinden bir tanesi olmaktadır. Berat Rizvanoğlu İnşaat kalitesi ile hayata geçen ve adını da şirketin adından alan bu proje 3 + 1 dairelere..

tasinmazhaber.com Rizvanoğlu Premium satılık daire seçenekleri hızla tükeniyor

Rizvanoğlu Premium Bursa ilinin en başarılı konut projelerinden bir tanesi olmaktadır. Berat Rizvanoğlu İnşaat kalitesi ile hayata geçen ve adını da şirketin adından alan bu proje 3 + 1 dairelere sahiptir. Proje kapsamındaki tüm dairelerin brüt ve net büyüklükleri aynıdır. Güvenlik ve kapıcı olanaklarının bulunduğu bir sitede yükselen daireler;

  • Golf sahası
  • Basketbol sahası
  • Geniş yüzme havuzu
  • Tam donanımlı fitness salonu
  • Yürüyüş alanları
  • Çocuk oyun alanları
  • Araç park yerleri

gibi çeşitli olanaklara sahiptir. Dairelerin sosyal olanakları ile birlikte yapı detaylarının da gelişmiş olduğu görülebilir. Dolayısıyla proje kapsamında piyasaya sunulan daireler çok talep almıştır. Geriye kalan daire ise sahiplerini beklemektedir.

Projede kaç daire var?

Berat Rizvanoğlu İnşaat A.Ş’nin bu projesi, tam olarak 138 daire seçeneğine sahip olmaktadır. Yaklaşık 15 bin 225 metrekarelik proje alanındaki daireler depreme dayanıklıdır. Ayrıca tüm ısı ve ses yalıtım detayları dairelerde mevcuttur.

Rizvanoğlu Premium konutları nerededir?

Satışları devam etmekte olan Rizvanoğlu Premium daireleri Bursa – Nilüfer’in Kayapa bölgesindedir. 30 Ağustos Zafer Mahallesi üzerindeki bu konutların civarında Sydney Garden, Çamlık Barış Villaları ve Temapark 2 Konutları vardır. Ayrıca proje alanı oldukça sessiz ve güvenlidir. En yakındaki sağlık kurumu 14 No’lu Aile Sağlığı Merkezi olurken en yakındaki eğitim kurumu ise Kayapa Ortaokulu’dur.

Satılık daire fiyatları ne kadardır?

Satışa çıkmış olan daire seçenekleri konut kredisine uygun olmaktadır. Bununla birlikte takas yöntemi kullanıma açık değildir. Rizvanoğlu Premium satılık daire seçenekleri yaklaşık olarak 670 bin TL’lik bir fiyata sahip olmaktadır. Ayrıca bu dairelerin aidat gideri yaklaşık olarak 200 – 250 TL’dir.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler, şirketin şu numaraları ile irtibat kurmalıdır:

  • 0 532 723 24 74
  • 0 224 452 89 49

Ayrıca en yeni konut projelerini incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL