Rota Aydınoğlu nerede

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrinin Maltepe ilçesinde Rota Aydınoğlu projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Aydınoğlu Yapı & İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Rota Aydınoğlu projesi bünyesinde 439 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje sekiz katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Rota Aydınoğlu projesi Girne Mahallesi, Girne Cd. No:94’te inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Rota Aydınoğlu projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 65 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Rota Aydınoğlu projesinde bulunan 1+1 konutlar 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 380 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 540 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 3+2 konutların fiyatları ise 680 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın