Proje Haberleri

Royal Bademli Bursa’da yükseldi

Bursa ilinin Mudanya ilçesinde Royal Bademli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje CNS Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Royal Bademli Bursa’da yükseldi

Bursa ilinin Mudanya ilçesinde Royal Bademli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje CNS Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 8 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar adından da anlaşılacağı gibi Bademli Mahallesi’nde inşa edildi. Royal Bademli projesi Eğitim Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Royal Bademli projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 427 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Royal Bademli projesindeki 4+1 konutlar 1 milyon 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL