Proje Haberleri

Safir Premium’da yaşam başladı

Niğde ilinin merkez bölgesinde Safir Premium projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ergün İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Safir Premium’da yaşam başladı

Niğde ilinin merkez bölgesinde Safir Premium projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ergün İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Safir Premium projesi bünyesinde 46 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar A. Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edildi. Safir Premium projesi Sabancı Kız Yurdu’nun karşısında yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Safir Premium projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 185 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Safir Premium projesindeki 3+1 konutlar 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL