Proje Haberleri

Şahin Konakları teslimleri başlıyor

Kütahya şehrinin Emet ilçesinde Şahin Konakları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Hürriyet Emlak Prod Testi firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl..

tasinmazhaber.com Şahin Konakları teslimleri başlıyor

Kütahya şehrinin Emet ilçesinde Şahin Konakları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Hürriyet Emlak Prod Testi firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Projede yer alan bloklar sekiz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Şahin Konakları projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 200 metrekare ile 233 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri üç farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Şahin Konakları projesinde bulunan 2+1 konutlar da 8 milyon 999 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Didem Sokak’ta inşa ediliyor. Şahin Konakları projesi Kaynarca’da hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL