Proje Haberleri

Şahin Park Evleri satışları başladı

Şahin Park Evleri projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Bandırma Şahinler Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje 5..

tasinmazhaber.com Şahin Park Evleri satışları başladı

Şahin Park Evleri projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Bandırma Şahinler Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje 5 katlı bir binadan oluşmaktadır. Bina içerisinde 25 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Konut projesi 5 katlı tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Bina içerisinde toplam 25 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 125 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 120 metrekare olmaktadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 175 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 165 metrekare olmaktadır. Konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Ayrıca dairelerde 2 adet banyo yer almaktadır.

Şahin Park Evleri konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Balıkesir’in Bandırma İlçesi Paşakent Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca Mehmetçik Cadde’si üzerinde yer almaktadır. Şahin Park Evleri projesinde 25 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip olmaktadır. Brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 850.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 175 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1 milyon 200 bin TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (266) 896 29 29 veya 0 (543) 312 26 74 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL