Proje Haberleri

Şalvarağa Evleri 2 satışları devam ediyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Çağdaş İnşaat firması imzası ile hayata geçirilen Şalvarağa Evleri 2 projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. 4 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerine inşa edilen..

tasinmazhaber.com Şalvarağa Evleri 2 satışları devam ediyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Çağdaş İnşaat firması imzası ile hayata geçirilen Şalvarağa Evleri 2 projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor.

4 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerine inşa edilen proje 5 adet özel havuzlu müstakil villa ve ve tripleksten meydana gelmektedir. Projede 5 adet dubleks ve tripleks villa yer alıyor.

Şalvarağa Evleri 2 özellikleri neler?

Projede satışı devam eden 2+1, 2+2 ve 4+2 tip villa yer alıyor. Projedeki 2+1 tip villa büyüklükleri 195 metrekare olarak tasarlandı. Yaklaşık 250 metrekare bahçe içerisinde yer alan 2+1 villada 2 oda, 2 banyo, salon ve mutfak yer alıyor. Bu villada, ortak yüzme havuzu, otopark alanı ve 7/24 güvenlik mevcuttur.

Projedeki 2+2 tip villa 215 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Yaklaşık 500 metrekare bahçe içerisinde yer alan 2+2 tip villada 2 oda, 3 banyo, salon ve mutfak yer alıyor. Villada, ortak yüzme havuzu, otopark alanı ve 7/24 güvenlik yer alıyor.

Projedeki 4+2 tip villa ise 570 metrekare büyüklüğe sahip tripleks bir villa olarak projelendirildi. 570 metrekare büyüklüğe sahip villada 4 oda, 4 banyo, 2 salon, 1 yardımcı odası, çamaşır odası, müstakil havuz, müstakil bahçe ve kapalı özel otoparkı yer alıyor.

Şalvarağa Evleri 2 fiyatları ne kadar?

Şalvarağa Evleri 2 projesinde yer alan villaların fiyatları 3 milyon 400 bin Euro’dan başlıyor 33 milyon Eura’ya kadar yükseliyor.

Projedeki 195 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dubleks villa 3 milyon 400 bin TL’den satışa sunuluyor.

Projedeki 215 metrekare büyüklüğe sahip 2+2 tip dubleks villa 3 milyon 400 bin TL’den satışa sunuluyor.

Projede yer alan 570 metrekare büyüklüğe sahip 4+2 tip tripleks villa 33 milyon TL’den satışa sunuluyor.

Deniz ve dağ manzaralı projede, açık yüzme havuzu ve kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları yer almaktadır.

Proje Çağdaş Holding tarafından tamamlanan, yurt içi ve yurt dışı gemi ve feribot seferlerinin yapıldığı Gemi Yanaşma İskelesi’nin de üstünde konumlanmasıyla sebebi ile villa sahipleri için benzersiz bir adres haline gelmektedir.

Şalvarağa Evleri 2 projesi, Kumbahçe Mahallesi Bodrum / Muğla adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 50 55

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL