Şanlıurfa Birecik Toki kura sonuçları

Google Haberlere Abone Ol

81 ilde gerçekleştirilen 100 bin toplu konut projesi kapsamında ihalesi yapılarak inşa edilecek olan Şanlıurfa Birecik Toki Konutları projesinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecek olan toplu konut projesinde bulunan  daireler için kura çekilişi yapılacak. Şanlıurfa Birecik Toki kura sonuçları belli olduktan sonra kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Evleri projesinde toplam 700 adet konuta yer veriliyor. 700 adet konutun kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinde canlı yayın ile yapılacak. Şanlıurfa İli, Birecik İlçesi’nde hayata geçirilecek olan Şanlıurfa Birecik Toki Evleri projesinin kura çekilişi TOKİ’nin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak.

Kura çekilişi ne zaman saat kaçta yapılacak?

Şanlıurfa Birecik Toki Konutları projesinde yer alan 700 adet konutun hak sahipliği kura çekilişi 03 Haziran 2020 tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Canlı olarak yayınlanacak olan kura çekilişi sonucu Şanlıurfa Birecik Toki kura sonuçları belli olacak. Kura çekilişi noter huzurunda olup 03 Haziran 2020 tarihinde Çarşamba günü Saat 14:00’da başlayacak.

Şanlıurfa Birecik Toki Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan bu dairelerden 490 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 210 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Kura sonuçları nerede yayınlanıyor

Şanlıurfa Birecik Toki kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) web sitesinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kura sonuçları belli olduğunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Kura sonuçları belli olduğunda aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

Ödeme seçenekleri neler?

Şanlıurfa Birecik Toki Evleri projesinden konut sahibi olmak için öncelikle yüze 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 10 peşinat ödemesini yaptıktan sonra geriye kalan yüzde 90 oranındaki tutar için yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile kredi kullanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Şanlıurfa Birecik Toki kura sonuçları

Şanlıurfa İli, Birecik İlçesi’nde hayata geçirilecek olan projenin kura sonuçları belli olduğundan kura listesi web sitemizde yayınlanacak. Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın