Sasalı Villaları sosyal donatıları

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Onag Yapı firması imzasıyla hayata geçirilen Sasalı Villaları konut projesi, toplam 12 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplam 21 adet villadan meydana gelen konut projesinde, her konutun 300 metrekarelik kullanım alanı var. Her villanın kendisine ait 155 metrekarelik bahçesi de mevcut. Konut projesinde sadece 5+1 tipte villalar bulunuyor.

Konut projesinin Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Sasalı Villaları konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki villaların fiyatları, 2 milyon 200 bin TL olarak belirlendi. Konut projesinde yüzde 50 peşinat verip kalan kısım için teslime kadar vadelendirme yapabilmek mümkün.

2 katlı olarak tasarlanan villalara, inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ya da ipotek kredisi programından yararlanarak sahip olunabiliyor.

Sasalı Villaları konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor. Yeşil alanlarının genişliğiyle dikkat çeken konut projesindeki her villada kendisine ait 155 metrekarelik bahçe bulunuyor.

Konut projesinde ayrıca açık yüzme havuzu, hobi bahçesi, çocuklar için oyun alanları, sauna, güvenlik, kameralı güvenlik ve açık otopark yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış olan konut projesinde; yerden ısıtma sistemi bulunuyor. Saunalı projede, şömine ve panjur da mevcut. Ayrıca her villada beş adet de klima bulunuyor.

Yeşil dostu konut projesinde, her villanın kendisine ait 2 araçlık otopark alanı bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, konumuyla da ilgi görüyor. Proje, şehirden uzaklaşmadan şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir konumda yer alıyor. Sasalı Villaları konut projesi, Sasallı Merkez Mah. 35620 Çiğli/İzmir adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 444 6 624 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın