Proje Haberleri

Saygın Rezidans 8 nerede

Aydın şehrine bağlı bulunan Didim ilçesinde Saygın Rezidans 8 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da belli olduğu gibi Saygın Yapı Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile..

tasinmazhaber.com Saygın Rezidans 8 nerede

Aydın şehrine bağlı bulunan Didim ilçesinde Saygın Rezidans 8 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da belli olduğu gibi Saygın Yapı Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Saygın Rezidans 8 projesi bünyesinde 20 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Mahallesi’nde inşa edildi. Saygın Rezidans 8 projesi Atatürk Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Saygın Rezidans 8 projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 80 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Saygın Rezidans 8 projesindeki 2+1 konutlar 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL