Proje Haberleri

Seba Küçükbük Evleri için yaşam başladı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Seba Küçükbük Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Seba İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Seba Küçükbük Evleri için yaşam başladı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Seba Küçükbük Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Seba İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 20 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Seba Küçükbük Evleri projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de iki farklı plandan oluşuyor. Konutlar 340 metrekare ile 404 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Seba Küçükbük Evleri projesindeki 4+1 konutlar 10 milyon 660 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gündoğan Mahallesi’nde inşa edildi. Seba Küçükbük Evleri projesi Küçükbük Koyu’nda yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL