Emlak Haberleri

Seba Suites Kağıthane’de yükseliyor

Seba İnşaat tarafından İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Hamidiye Mahallesi’nde hayata geçirilen Seba Suites Kağıthane projesi görücüye çıkıyor. 7 bin 256 metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Seba Suites..

tasinmazhaber.com Seba Suites Kağıthane’de yükseliyor

Seba İnşaat tarafından İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Hamidiye Mahallesi’nde hayata geçirilen Seba Suites Kağıthane projesi görücüye çıkıyor.

7 bin 256 metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Seba Suites Kağıthane projesinde toplam 144 adet daire ve 23 adet ticari ünite daire bulunuyor.

1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam iki farklı tip daire seçeneklerinin bulunduğu Seba Suites Kağıthane projesi 11 ve 15 katlı iki konut bloğundan oluşuyor. Projede yer alan dairelerin alanları ise 60 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Seba Suites Kağıthane projesinde yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 8 bin TL’den başlaması bekleniyor.

Metroya 300 metre mesafede yer alan Seba Suites Kağıthane projesinde açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Maslak’a 5 dakika, Metro’ya ise 300 metre mesafede yer alan Seba Suites Kağıthane projesi Vadi İstanbul AVM ve Seyrantepe Metro istasyonuna yakın konumda yer alıyor.

*Not görsel resim Seba Flats Cendere projesine aittir.

Tel: 0212 323 03 03

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL