Proje Haberleri

Sebzeci Park Yeşilvadi nerede

Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde Sebzeci Park Yeşilvadi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sebzeci Yapı A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje..

tasinmazhaber.com Sebzeci Park Yeşilvadi nerede

Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde Sebzeci Park Yeşilvadi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sebzeci Yapı A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar sekiz katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 96 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Akkent Mahallesi’nde inşa edildi. Sebzeci Park Yeşilvadi projesi 134007. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Sebzeci Park Yeşilvadi projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 185 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Sebzeci Park Yeşilvadi projesindeki 3+1 konutlar 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL