Emlak Haberleri Manşet

Secret Garden projesinde yüzde 0.99 faizle ödeme seçeneği

Akkurt Group tarafından hayata geçirilen Secret Garden projesinde yaşam başladı. Daire stoklarının tükenmek üzre olduğu belirtilen projede, yüzde 0.99 oranlı ödeme seçeneği sunuluyor. Başiskele’nin Yuvacık semtinde hayata geçirilen proje, beş..

tasinmazhaber.com Secret Garden projesinde yüzde 0.99 faizle ödeme seçeneği

Akkurt Group tarafından hayata geçirilen Secret Garden projesinde yaşam başladı. Daire stoklarının tükenmek üzre olduğu belirtilen projede, yüzde 0.99 oranlı ödeme seçeneği sunuluyor. Başiskele’nin Yuvacık semtinde hayata geçirilen proje, beş blok içerisinde toplam 106 adet daireyi içine alıyor.

Aydınkent Mahallesi’nde inşa edilen projede, ara kat dairelerinin yanı sıra dubleks, çatı dubleks ve bahçe dubleks tipindeki konut seçenekleri de bulunuyor.

Secret Garden projesindeki ev seçenekleri neler?

Açık yüzme havuzunun bulunduğu projede iki odalı ve bir salonlu ara kat daireler, 120,5 metrekare büyüklüğünde bulunuyor. Projedeki iki odaya ve bir salona sahip ve ara katlarda bulunan dairelerden sekiz adet yer alıyor.

Kocaeli’deki projede 38 adet üç odalı ve bir salonlu daireler, ara katta yer alıyor. Söz konusu projedeki üç odaya ve bir salona sahip olan dairelerin büyüklükleri, 153,76 metrekare değerinden başlıyor. Akkuş Group tarafından çoğu teslimlerinin yapıldığı belirtilen projedeki 3+1 dairelerin büyüklükleri, 163,2 metrekare değerine kadar uzanıyor.

Projedeki dubleks daire seçenekleri

Secret Garden projedeki üç odaya ve bir salona sahip 32 adet bahçe dubleks bulunuyor. Deniz kenarına yakın bir mesafede yükselen projedeki 3+1 bahçe dubleks tipindeki evlerin büyüklükleri 153,67 metrekare değeri ile 157,52 metrekare değeri arasında yer alıyor.

Çocuklar için su kaydırağına (aquapark) da yer verilen projede, 20 adet çatı dubleks daire tipleri bulunuyor. Deniz ve şehir manzaralı projedeki 20 adet çatı dubleks tipindeki 3+1 konutların büyüklükleri, 177,6 metrekare ile 192,4 metrekare arasında. Projedeki 4 adet dört odalı ve bir salonlu bahçe dublekslerin büyüklüğü, 232,6 metrekare değerindeyken 4 adet dört odaya ve bir salona sahip çatı dublekslerin büyüklüğüyse 224,9 metrekare değerinde yer alıyor.

Secret Garden proje ve satış ofisi adresleri

Satış ofisi adresi: Yeşilyurt Mahallesi , Hacı Mecit Blv. No:37, 41190 Başiskele/Kocaeli

Proje adresi: Aydınkent Mahallesi Serbest Sokak Başiskele/Kocaeli

Telefon: +90 507 537 19 03

Telefon: +90 262 346 66 46

Taşınmaz Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL