Proje Haberleri

Şehri Arnis Rezidance nerede

Aydın ilinin İncirliova ilçesinde Şehri Arnis Rezidance projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özşubaşı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Şehri Arnis Rezidance nerede

Aydın ilinin İncirliova ilçesinde Şehri Arnis Rezidance projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özşubaşı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar sekiz katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Şehri Arnis Rezidance projesi bünyesinde 60 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Şehri Arnis Rezidancey projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 189 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Şehri Arnis Rezidance projesi konum olarak ilgi gören bir lokasyonda yükseldi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Şehri Arnis Rezidance projesindeki 3+1 konutlar 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 360 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL