Emlak Haberleri

Selekta Yaşam Halkalı’da 60 ay sıfır faiz

Güney İnşaat tarafından hayata geçirilen Selekta Yaşam projesi İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi, Halkalı’da yer alıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinden sıfır faiz seçeneğine kadar bir çok fırsatın sunulduğu Selekta Yaşam Halkalı..

tasinmazhaber.com Selekta Yaşam Halkalı’da 60 ay sıfır faiz

Güney İnşaat tarafından hayata geçirilen Selekta Yaşam projesi İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi, Halkalı’da yer alıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinden sıfır faiz seçeneğine kadar bir çok fırsatın sunulduğu Selekta Yaşam Halkalı projesi 3 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor.

Selekta Residence projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte toplam 118 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin alanları ise 85 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiyor.

2019 yılı Mart ayında tamamlanarak teslim edilmesi beklenen Selekta Yaşam 1+1 dairelerin fiyatları 485 bin TL’den başlıyor, 3+1 dairelerin fiyatları ise 775 bin TL’den başlıyor.

Selekta Yaşam Halkalı projesinde yüzde 30 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ide ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Selekta Yaşam Küçükçekmece projesinde fitness salonu, sauna, Türk hamamı, kapalı çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 0212 495 10 11

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL