Proje Haberleri

Semerkandline Esenkent hemen teslim

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Semerkandline Esenkent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özyurt A.Ş – GMS imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Semerkandline Esenkent hemen teslim

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Semerkandline Esenkent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özyurt A.Ş – GMS imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 240 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Semerkandline Esenkent projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 80 metrekare ile 96 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Esenkent Mahallesi’nde inşa edildi. Semerkandline Esenkent projesi Cemal Paşa Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Semerkandline Esenkent projesindeki 1+1 konutlar 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına satışa çıkarılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL