Proje Haberleri

Sesport teslimleri yaklaşıyor

İstanbul’a bağlı bulunan Sultangazi ilçesinde Sesport projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ses Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor…

tasinmazhaber.com Sesport teslimleri yaklaşıyor

İstanbul’a bağlı bulunan Sultangazi ilçesinde Sesport projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ses Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Sesport projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on iki katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sesport projesinde bulunan konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tipine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 90 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Sesport projesinde bulunan 1+1 konutlar 652 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Proje Habipler Arnavutköy Bulvarı’nda inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL