Seyirtepe Evleri donatıları nelerdir

İstanbul şehrine bağlı bulunan Alibeyköy ilçesinde Seyirtepe Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kartal Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 720 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Seyirtepe Evleri projesi bünyesinde 50 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konum itibariyle de oldukça ilgi görüyor. Söz konusu olan Seyirtepe Evleri projesi Güzeltepe Mahallesi, Üçtepe Sokak No:1’de inşa edilmiş durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Seyirtepe Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 90 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların donatıları nelerdir?

Proje kapsamında alıcılar için birçok sosyal donatı bulunuyor. Seyirtepe Evleri projesinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, masa tenisi, bilardo, sinema gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Bunların dışında projede güvenlik ve kapalı otopark gibi donatılar da mevcut.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 295 79 76-77

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın