Proje Haberleri

Silence Park Premium Alanya’ya Değer Katacak

Antalya Alanya konut projesi Erenes Yapı Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Antalya İli, Alanya İlçesi, Oba Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daireler lansmana özel fiyatlarla satışları devam etmektedir. Aynı zamanda..

tasinmazhaber.com Silence Park Premium Alanya’ya Değer Katacak

Antalya Alanya konut projesi Erenes Yapı Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Antalya İli, Alanya İlçesi, Oba Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daireler lansmana özel fiyatlarla satışları devam etmektedir. Aynı zamanda daireler, konut kredisine uygundur. Silence Park Premium konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Dairelerin büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Gibi bütün sorulara haberimizin devamında yanıt bulabilirsiniz.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Oba Mahallesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. 701,20 metrekare tapu alanına sahip olan konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda proje toplam 15 daireden meydana gelmektedir. Proje kapsamındaki blok 3 katlı olarak tasarlanmıştır.

Konut projesi, doğa ile iç içe bir siteden oluşmaktadır. Site içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, sauna gibi sosyal olanaklar mevcuttur. Aynı zamanda açık otopark, güvenlik sistemi, kamelya ve jeneratör gibi olanakları da bulunmaktadır.

Silence Park Premium konut projesinde üç tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. 1+1 tip daireler 45-47 metrekare, 2+1 tip daireler 94-95 metrekare brüt alana sahiptir. Aynı zamanda 3+1 tip daireler de brüt 103 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Silence Park Premium Daire Fiyatları Ne Kadar?

Alanya konut projesinde yer alan dairelerin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı zamanda bulunduğu kata göre de değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden daireler 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Proje, Oba 730 ada/13 parsel konumunda yer almaktadır. Alanya’nın en elit semtinde yer alan konut projesi denize de 800 metre uzaklıkta yer almaktadır. Aynı zamanda Alanyum’a 300 metre uzaklıkta yer alan konut projesi pek çok noktaya yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0242 512 27 27 ve 0541 107 0 107 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL