Proje Haberleri

Siltaş Marina teslimleri yaklaşıyor

İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Pendik ilçesinde Siltaş Marina projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Siltaş Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam..

tasinmazhaber.com Siltaş Marina teslimleri yaklaşıyor

İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Pendik ilçesinde Siltaş Marina projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Siltaş Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Proje bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on dokuz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Siltaş Marina projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri beş farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları 740 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutlar ise 1 milyon 50 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Siltaş Marina projesinde bulunan 4+1 konutlar da 1 milyon 615 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kaynarca Mahallesi’nde inşa ediliyor. Siltaş Marina projesi Aydınlı Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının içerisinde alıcı ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL