Proje Haberleri

Sinpaş İş Modern Ambarlı fiyatları

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sinpaş Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması..

tasinmazhaber.com Sinpaş İş Modern Ambarlı fiyatları

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sinpaş Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dükkanlar barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi bünyesinde 186 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde bulunan konutlar ticari alanlardan meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan ticari konutların büyüklükleri 300 metrekare ile 2 bin metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde bulunan ticari ünitelerin fiyatları 5 milyon 70 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek dükkan fiyatı ise 23 milyon TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Proje Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi Fuar Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL