Proje Haberleri

Sinpaş Metrolife Sancaktepe yüzde 0.99 faizle satışta

İstanbul Anadolu Yakası, Sancaktepe İlçesi’nde hayata geçirilen Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Sinpaş GYO firması tarafından inşa edilen projede yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi..

tasinmazhaber.com Sinpaş Metrolife Sancaktepe yüzde 0.99 faizle satışta

İstanbul Anadolu Yakası, Sancaktepe İlçesi’nde hayata geçirilen Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Sinpaş GYO firması tarafından inşa edilen projede yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşacak şekilde tasarlandı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor.

Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Konut projesi bünyesinde toplam 554 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede on iki katlı olarak tasarlandı.

Projede daire özellikleri nelerdir?

Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projedeki dairelerin alanları ise 61 metrekare ile 256 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 1+1 tip daireler 61 ve 76 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projedeki 2+1 tip daireler 111, 121, 131 ve 149 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projedeki 3+1 tip daireler 132 metrekare ve 200 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projedeki 4+1 tip daireler ise 257 metrekare ve 264 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Sinpaş Metrolife Sancaktepe ödeme planı nasıl?

Söz konusu olan projedeki konutlar için ilk 12 ay ödeme alınmıyor. Sinpaş Metrolife projesi için 120 ay vadelendirme fırsatı sunuluyor. Buna ek olarak söz konusu olan vadelendirme yüzde 0.99 faiz oranı ile yapılıyor.

Projede konut fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde yer alan 195 metrekare büyüklüğe sahip Exclusive 3+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 660 bin TL’den başlıyor.

Proje nerede yer alıyor?

Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesi Abdurrahmangazi Mahallesi, Ebubekir Caddesi, 34791 Sancaktepe / İstanbul adresinde yer alıyor. Projenin satış ofisi ise Abdurrahmangazi Mahallesi, Asır Caddesi, No: 32, 34791 Sancaktepe / İstanbul adresinde yer almaktadır. 2017 yılında inşasına başlanan projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL