Proje Haberleri

Sinpaş’tan ev alma zamanı

Sinpaş firması 45 yıldır yenilikçi ve öncü projeleri ile gayrimenkul sektöründe adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu süreçte istikrarını bozmayan ve sektörde öncü olarak adlandırılan Sinpaş, ev sahibi olma hayali kuran..

tasinmazhaber.com Sinpaş’tan ev alma zamanı

Sinpaş firması 45 yıldır yenilikçi ve öncü projeleri ile gayrimenkul sektöründe adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu süreçte istikrarını bozmayan ve sektörde öncü olarak adlandırılan Sinpaş, ev sahibi olma hayali kuran vatandaşları konut sahibi yapmaya devam ediyor.

2019 yılının son çeyreğinde, söz konusu olan Sinpaş firmasının kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Sinpaş, bugüne kadar toplamda 61 projeye imza atmış durumda. Bahsi geçen projeler kapsamında on binlerce konut inşa eden Sinpaş, söz konusu olan kampanya kapsamında şu an satışta olan tüm projeler için alıcılarına avantaj sağlıyor.

Bahsi geçen kampanya “Yatırım Yapacaksan Sinpaş’tan” ve “Yuva Kuracaksan Sinpaş’tan” başlıkları ile adından söz ettiriyor. Buna ek olarak “Ev Alacaksan Sinpaş’tan” sloganı ile konut sahibi olmak isteyenlere fırsat sunmakta.

Söz konusu olan kampanya kapsamında ev sahibi olacak olan müşterilerine yüzde 0,75 faiz oranlı vade fırsatları sunuluyor.

Tel: 444 19 74

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL